Pastatų statyba, šiltinimas, namų ir butų dalinė bei pilna apdaila, remonto darbai

Namai iš ARGISOL poilstirolo blokelių

Sveikas, mielas lankytojau!
ARGISOL – greita ir kūrybiška statyba už palankią kainą!
ARGISOL – paprasta, universalu, pritaikyta ateičiai!

     

Technologiškai pažangi statybos sistema masyvioms sienoms ARGISOL garantuoja tobulą sieną techniniu ir statybų fizikos atžvilgiu. Tokios sienos jau daugelį metų naudojamos gyvenamųjų ir daugiaaukščių statinių statyboje.

   

ARGISOL panaudojimas statyboje suteikia projektuotojams ir statybininkams įtikinančius privalumus:

 • Greitai, paprastai, už palankią kainą
  Esminis betoninės konstrukcijos su apvalkalu privalumas yra mažesnė darbų atlikimo kaina: šia kaina yra maždaug 1/3 įprastinės darbų kainos.
  Tokią kainą nulemia ypatingai lengva statyba: sujungimų elementai užtikrina tinkamą ir vertikalų sumontavimą net ir tuo atveju, kai statybą atlieka nekvalifikuoti darbuotojai, o mažas neužpildytų konstrukcinių elementų svoris iš esmės palengvina statybos darbus. Palyginus su mūrinėmis sienomis, ARGISOL apvalkalo elementus galima sumontuoti ir užpildyti betonu per trumpiausią laiką.
  Be to, statybos sistemos ARGISOL kaina palankesnė, palyginus su tradiciniais statybos metodais.
 • Energijos sąnaudas įvertinanti statyba
  Įprastiniai statybos metodai neatitinka griežtų šilumos izoliacijos reikalavimų, jeigu nenaudojamos papildomos šilumos izoliacijos priemonės. Naudojant AGISOL , turinčią Neopor apvalkalą abiejose pusėse, pasiekiama ypatingai geras U – koeficientas0,27 W/m²K.
  ARGISOL visada garantuoja mažas statinio energijos sąnaudas.
 • Malonus gyvenamasis klimatas
  Vidinė sienų izoliacija užtikrina tik maždaug 1ºC sienos paviršiaus ir patalpos oro temperatūrų skirtumą. Dėl to praktiškai nėra temperatūrų skirtumo sukeliamo oro judėjimo. Tuo pačiu garantuojama maloni savijauta bet kuriuo metų laiku – ir vasarą, ir žiemą.
  Masyvia betonine šerdimi pasiekiama puiki garso izoliacija R’w = 45 dB: garantuojamas ramus gyvenimas.
 • Efektyvi statyba
  ARGISOL užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją, panaudojant tik 25 cm storio sienas. Tokiu būdu jūs gaunate papildomą gyvenamąjį plotą! Jeigu patalpos plotas 100 m², tai plotas, palyginus su 36,5 cm storio mūrine siena, padidėja 4,5 m².
 • Projektuokite kūrybiškai
  ARGISOL statybinius elementus galima sutrumpinti 2,5 cm rastru, naudojantis paprasčiausiu pjūklu. Platus ARGISOL specialių statybinių elementų asortimentas (kampo, kampiniai ir šarniriniai statybiniai elementai) garantuoja konstrukcijos pritaikymą bet kokios formos planui.