Pastatų statyba, šiltinimas, namų ir butų dalinė bei pilna apdaila, remonto darbai

Rąstiniai namai

Medžio rąstai yra natūrali medžiaga, todėl yra labai priimtina žmonėms. Čiuožimas slidėmis ar rogėmis, pasivaikščiojimas po žydinčią pievą - šie vaizdiniai siejami su gyvenimu rąstiniame name. Gaminame ir statome namus, kurie atitinka lietuvišką gyvenimo stilių ir ilgą medinių namų kultūrą Vidurio bei Šiaurės Europoje. Rąstai - tinkamiausias pasirinkimas kiekvienam metų laikui ir bet kokioms sąlygoms. Kaip žaliavą naudojame šviesią Lietuvos spygliuočių medieną. Pušies ar eglės rąstai daug šimtmečių buvo tradicinė namų ir kitų pastatų statybinė medžiaga Europoje. Priešingai negu kitos statybinės medžiagos, medis „kvėpuoja“ ir užtikrina nuolatinę oro kaitą patalpoje. Medžio detalių temperatūra pastato viduje visuomet artima kambario temperatūrai, todėl ji yra maloni ten gyvenantiems žmonėms. Rąstų sienos reguliuoja drėgmę sugerdamos ją ir vėl atiduodamos, kai pasikeičia išorinės sąlygos. Elektrostatinės medžio savybės užtikrina, kad patalpoje niekad nesikaupia statinė elektra ir kambariuose nejuda dulkės. Tai itin svarbu nuo alergijos kenčiantiems žmonėms.

Projektavimas

Rąstinius namus renkasi originalumą ir jaukumą vertinantys klientai. Dauguma mūsų gaminamų namų statomi pagal individualius projektus. Norimą projektą gali pateikti pats užsakovas arba jam rekomenduojamas atestuotas architektas, gerai išmanantis rąstinių namų specifiką ir galintis parinkti tinkamiausią variantą. Mes galime pastatyti rąstinį namą pagal mūsų projektus, taip pat galime kokybiškai atlikti kvalifikuotą jūsų plano techninį įgyvendinimą.

Konstrukcijos

Ypatingą dėmesį kreipiame į kokybę ir tikslumą visame gamybos procese. Puiki CAD technologija leidžia pamatyti kiekvieną pastatą iki mažiausios detalės monitoriaus ekrane. Vėliau namas gaminamas gamykloje naudojant šiuos tikslius kompiuterio duomenis. Ten visi rąstai visiškai paruošiami statybai. Statiniai renčiami iš:

  • apvalių rąstų, kurių diametras gali būti nuo 180 mm iki 260 mm.
  • stačiakampių rąstų, kurie gali būti iki 220 mm storio
  • klijuoto tąšo, kurie gali būti iki  200 mm storio

Surinkimas

Surinkimasgali būti dvejopas:
1) gaminami tik rąstiniai karkasai, kuriuos užsakovas vėliau baigia montuoti savarankiškai;
2) kitu atveju pagamintus karkasus sumontuoja ir pastato nurodytoje vietoje mūsų bendrovė. Suprantama, šiuo atveju atsakome ir už atliktų darbų kokybę.

Terminai ir garantijos

DARBŲ IR MEDŽIAGŲ KOKYBEI - 5 METŲ GARANTIJA
Vidutiniškai per metus pagaminame apie 30 namų. Vieno namo konstrukcijos paruošimas ir pastatymas trunka nuo 2 iki 4 mėnesių. Šitas terminas priklauso nuo namo dydžio bei konstrukcijų sudėtingumo.

Medžiagos ir technologijos

Rąstiniai namai gaminami iš bendrovės arba užsakovo žaliavos. Kitos statybinės medžiagos: stogo danga, grindų danga, langai, durys ir kt.- naudojamos pagal užsakovų pageidavimą. Namai gaminami ir statomi pagal Skandinavijos šalių technologiją. Gamybai naudojame džiovintus arba nedžiovintus rąstus. Statant namą iš mažesnio diametro rąstų, siūloma daryti papildomą namo vidaus apšiltinimą, naudojant akmens vatą. Namo vidaus apdaila labai įvairi: galima klijuoti sienas dailylentėmis, gipso kartono arba OSB plokšte, išklijuoti plytelėmis. Langai ir durys EURO standarto iš klijuotos medienos, įvairių pozicijų, dydžių, stiklo paketų. Rąstiniams namams rekomenduojame sunkesnes stogo dangas: betonines ar molines čerpes. Labai originaliai atrodo šiaudiniai ar skiedriniai stogai. Rąstinių namų stogus galima dengti ir bitumine bei skardine danga. Stoglangiai montuojami pagal projektus bei kliento pageidavimus. Stogas yra apšiltinamas, pastogė dažniausiai apkalama dailylentėmis. Grindys apšiltintos ir dengiamos įvairia grindų danga: spygliuočių, kietmedžio grindų lentomis, parketu, plytelėmis. Laiptai gaminami iš spygliuočio bei kietmedžio, įvairių stilių: sukti, tiesūs. Perdengimas apšiltinamas akmens vata. Gali būti paliekami matomi perdengimo balkiai. Lubų danga labai įvairi. Siūlome senovinį stilių iškalant lubas "lentą ant lentos". Terasų dangos taip pat įvairios. Namai dažomi specialiai medienai pritaikytais dažais, kuriuose yra medienos impregnantų, galima išgauti norimą spalvų gamą ir išsaugoti matomą medienos struktūrą. Namų šildymo sistema labai įvairi: židiniai, kieto kuro krosnys, dujų katilai, elektriniai šildytuvai.